Lyrics
A
házban,
mindig
sok
volt
a
rumli
Próbáltam
a
szabad
ég
alatt
aludni
Sokat
láttam,
sokat
jártam
Ahol
még
a
madár
sem
Volt
amit
bántam
talán
De
a
magányt
nem
A
házban,
mindig
sok
volt
a
rumli
Próbáltam
a
szabad
ég
alatt
aludni
Sokat
láttam,
sokat
jártam
Ahol
még
a
madár
sem
Volt
amit
bántam
talán
De
a
magányt
nem
Voltam
már
mindenfelé
Vettek
egy
kalap
alá
Azzal
kit
magam
elé
-
Tettem
de
szorítaná
nyakam
Ha
fújt
jeges
szél
Mentem,
ha
perzselt
a
nyár
Álltam,
ha
épp
kerestél
Álltam
ha
repült
a
sár
Valamit
valamiért
Dolgozott
bennem
a
vágy
Futottam
valakiért
Nem
tudom
hol
az
a
lány
Túl
vagyok
ezer
csatán
De
háború
még
hátra
Nem
dőlök
hátra
Mindenki
belebeszél
A
pofája
be
nem
áll
De
szava
keveset
ér
Annak,
ki
hülye
madár
Amikor
megy
a
szekér
Csillagos
ég
a
határ
Aztán
meg
üvöltenék
Mint
ahogyan
a
sakál
Amikor
jön
a
levél
És
a
szívembe
talál
Mindig
úgy
hasít
belém
Hogy
nem
bánom
a
magányt
Nem
is
olyan
rossz
barát
-
Mindig
megtalálom,
sajátom
A
házban,
mindig
sok
volt
a
rumli
Próbáltam
a
szabad
ég
alatt
aludni
Sokat
láttam,
sokat
jártam
Ahol
még
a
madár
sem
Volt
amit
bántam
talán
De
a
magányt
nem
A
házban,
mindig
sok
volt
a
rumli
Próbáltam
a
szabad
ég
alatt
aludni
Sokat
láttam,
sokat
jártam
Ahol
még
a
madár
sem
Volt
amit
bántam
talán
De
a
magányt
nem
Attention! Feel free to leave feedback.