Текст песни
Ósma
rano,
ja
plus
ruda
i
pasztet
Tak
zaczynamy
częściej
niż
zdanie
od,
"Ó
kreskowane"
Smycze
na
stopie
i
zamawiam
kawkę
i
śniadanie
W
kiermanie
mam
dwa
przygotowane
Idzie
ziomek,
mówi,
"Siema"
i
przechodzień
mówi,
"Siema"
Ja
tego
drugiego
nie
kojarzę
Ale
mówię
siema
ziomalowi
i
siema
Temu
co
przechodzi,
bo
pewnie
się
zna
na
rapie
Ranek
bez
obrażeń,
potem
to
przemnożę
Przez
sumę
estetycznych
wrażeń
i
nawyki
zdrowe
Jajówa
ze
szczypiorem
nagle
ląduje
na
stole
W
barwnej
parze
ze
świeżo
wyciskanym
sokiem
Kelnerka
uśmiechnięta
Bo
jak
głupi
złodziej
wynosiłem
z
nią
krzesła,
sjesta
Miła
pogawędka
w
międzykęsach
Moja
jedyna
huśta
małą
na
rękach
Leci
do
mnie
filiżanka,
chociaż
bez
spodka
Ale
jarać
nie
wypada
siedząc
tuż
obok
bobka
Bierę
to
na
murek
i
z
kieszeni
wyjmuję
Te
śmierdzące
papierochy,
ściągam
chmurę
Es
porque
me
gusta
fumar
Es
porque
me
gusta
fumar
Es
porque
me
gusta
fumar
Es
porque
me
gusta
fumar
Siedzę
w
szopie
sam,
a
za
oknem
skwar
Jak
na
3H
WWA,
roztopiony
zdycham
Kurwa
fa,
puszczam
dyma
we
wiatrak
Skwarka
jest
od
Freddiego
Hubbarda
To
się
kręci,
jak
grzanka
w
mikrofali
Za
szybą
świat
się
skrapla,
świat
jak
piekarnik
Kolacja
- pieczony
Knapini
w
majtach
W
sosie
własnym,
rzecz
ciężkostrawna
Fatamorgana
jak
nad
kolejowym
węzłem
Mam
na
kolanach
kota
- dostałem
go
od
Fahrenheita
Ale
co
tam,
pod
pachami
wtopa,
cieknę
Pod
ziemią
lawa,
na
suficie
woda
To
cud,
że
już
wystygła
mi
ta
kawa
Przecież
się
powinna
zagotować
W
każdym
razie
świetnie
wchodzi
to
pod
macha
Pafam
z
Freddiem
i
udaje
se
trębacza
Temperatura
pokojowa,
nie
da
się
z
tym
walczyć
Lenistwo
jak
stary
dziadzio
To
jakaś
kurde
paranoja,
to
są
jakieś
żarty
Artysta
klimatyzator
Es
porque
me
gusta
fumar
Es
porque
me
gusta
fumar
Es
porque
me
gusta
fumar
Es
porque
me
gusta
fumar
Ten
wieczór
jest
rewelacyjny
Nie
czuć
żadnej
w
mieście
napinki
Nie
przeszkadza
mi
bezsens
nawijki
Bo
to
jest
śmiesznie,
everybody
feel
free
Dziewczyny
niosą
pizzę
i
drinki
Rozdają
trochę
tytki
i
filtry
Portfele
nie
są
cienkie
jak
stringi
Ciśnienia
mają
ujście
jak
Wisły
Wrócimy
pewnie
później,
bo
przyszli
Ty,
czy
na
bosaka
to
vintage?
Jak
żeś
narozrabiał
to
wytrzyj
Problemy
są
odległe
jak
(ściągam
chmurę)
Es
porque
me
gusta
fumar
Внимание! Не стесняйтесь оставлять отзывы.