Текст песни




Ma sta bi ti htjela da ti pricam
Ionako mislis da sve o meni znas
Daj razmisli malo, nemoj da me pitas
Jer opet ces cuti onu istu laz
Sta je tebi, dodji sebi
Ma sta ti je, moje najmilije
Znas li ti da vec dugo te trebam
U dugim nocima u sebi krijem bol
A ja cu za tebe uvijek ostati samo dobar friend
Nikad nista od nas, nikad nista od nas, nikad nesto vise od tog...
Sta je tebi, dodji sebi
Ma sta ti je, moje najmilije...



Авторы: Bojan Antolic, Ivana Antolic



Внимание! Не стесняйтесь оставлять отзывы.
Загрузка
Загрузка