Текст песни
Widzę
twoją
dupę,
ale
możesz
mi
poświecić
Po
czynie
dokonanym
nie
chciałbym
mieć
z
tobą
dzieci
Znowu
wybrałem
imprezę,
a
w
samarkach
pełno
pokus
Wszystkie
nasze
grzechy
weźmiemy
razem
do
grobu
Mam
emocje
tylko
skrajne
(skrajne),
jedna
z
nich
to
iść
na
parkiet
(parkiet)
Druga
z
nich
jutro
razem
na
herbatkę,
teraz
nie
mów
mi
już
nic
Zaprogramowany
zdalnie
Wjazd
był
ciężki,
ona
słodka
Nie
odmówię
już
nigdy
żadnego
lolka
Mówiła
zostaw,
puść
to
Chcę
się
spotkać
znów
z
nią,
obiecałem,
że
nie
będę
Ale
już
za
późno
Trafiłem
tutaj
tak
jak
ćpun
za
karę
Ktoś
mi
mówi
że
to
o
mnie,
nie
mam
wstydu
wcale
A
jak
chcesz
to
informację
taką
podaj
dalej
A
ja
żyję
tak
jak
ja
chcę,
więc
uderzam
w
balet
To
tylko
zejście,
na
ósmym
piętrze
(oh)
Jebać
konsekwencje
(oh)
Dajcie
mi
więcej
(więcej)
To
tylko
zejście
(oh),
na
ósmym
piętrze
(oh)
Jebać
konsekwencje
(oh)
Dajcie
mi
więcej
(więcej)
Poszła
gdzieś,
nie
wiem
dokąd
(nie
wiem
dokąd),
w
tym
czasie
porobię
się
srogo
Całe
swoje
życie
w
jedną
noc
zmienić
na
nowo
Poczułem
błogość
(błogość)
Wszystko
co
zrobiłem,
to
z
nieodwracalnym
skutkiem
(co?)
Potem
będę
cierpiał
kurde
Zostały
mi
tabletki
i
już
dwie
godziny
później
chcę
żebyś
była
narkotykiem
Przez
to
wszystkie
wersy
ćpuńskie
Ta
nadzieja
czy
cię
spotkam
(oh),
myśli
zejścia
przeszywają
mnie
od
środka
Coś
mi
podpowiada
żebym
dłużej
tu
nie
został
Wewnętrzna
walka,
muszę
wybrać
którąś
postać
(muszę
wybrać
którąś
postać)
Co
bym
nie
wybrał
to
i
tak
będzie
najgorzej
Będę
smutny
jak
nie
wyjdę,
będę
smutny
będę
też
na
SOR'ze
Mogę
nie
pić,
mogę
nie
ćpać,
mogę
spać
lub
skończyć
gorzej,
bo
gdy
pojawi
się
zejście,
eh,
najgorzej
To
tylko
zejście,
na
ósmym
piętrze
(oh)
Jebać
konsekwencje
(oh)
Dajcie
mi
więcej
(więcej)
To
tylko
zejście
(oh),
na
ósmym
piętrze
(oh)
Jebać
konsekwencje
(oh)
Dajcie
mi
więcej
(więcej)
Внимание! Не стесняйтесь оставлять отзывы.