Текст песни




Tady máš lístek z vlaku, našel jsem ho v trati
vim, že neslavíš nic, to je jenom tak
Večer hledat budem, kdo kam jel, kam se vrátí
A kterým tunelem jel a jakej to byl vlak
Víš, tady na trati dějiny se psali
Tu ještě stavěl kdysi dávno císař pán
Pak si tu chvilku Němci na vojáky hráli
A v mých snech zjevil se mi první indián
S tmou, když usínají ptáci, ohně vidim plát
A pod čelenkou z peří s dýmkou míru sebe vidim stát
Podívej, Indiáni hledaj bílý tvář
Do dřeva vagónů se zasekčí si šíp
A sejta prospektorů zdobí zlatá záře
Někdy pocit mám, že líp bylo dřív
S tmou, když usínají ptáci, ohně vidim plát
A pod čelenkou z peří s dýmkou míru sebe vidím stát





Внимание! Не стесняйтесь оставлять отзывы.
Загрузка
Загрузка